אסטרטגו בניית אתרים וקידום בדיגיטל

הקפיצה
למאה ה-21

לוקחים את המושכות לידיים

בואו ללמוד את יסודות הקידום הדיגיטלי במגוון רשתות בזמן שאנחנו בונים לכם אתר מותאם אישית. למדו איך להצליח ברשת ולתפעל את אתרכם ב6 מפגשים מרוכזים ללימוד ניהול מותג בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל, יוטיוב ורשתות נוספות.

6

מפגשים מרוכזים

1

אתר בהתאמה אישית

6+

פלטפורמות קידום

מחקר שוק ובידול

חקר מתחרים 360 ובידול המותג האישי. הבנת הנישה בה עובדים והידע לבצע חקר מתמיד שישאיר אתכם בקדמת המירוץ.

מטא אורגני

הקמת עמודים בפייסבוק ואינסטגרם וניהולם. הבנת האלגוריתם והכלים שהרשת מציעה לנו למיקסום הביצועים.

מטא ממומן

קידום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם והבנת בניית מערך קידום. מעבר על כלל היכולות והדרכים להקים קמפיינים יעילים מכל הסוגים עבור המותג שלכם

גוגל ושותפיו

הבנת האלגוריתם האורגני של גוגל והקמת קמפיינים ממומנים בגוגל ושותפיו. הקמה והבנת כל סוגי הקמפיינים של גוגל כולל חיפוש, שופינג וידאו ועוד.

ניהול אתר

נעבור על כל הצרכים בעבור ניהול אתר וביצוע עדכונים ושינויים. היכולת לנהל הרשמות, הזמנות וכל צורך הקיים באתרכם לעתיד בו אינכם תלויים באף גורם וחופשיים ליצור.

כלים נוספים ורעיונות

נכיר פלטפורמות קידום יותר אקזוטיות ומערכות שיעזרו לחיזוק הקשר עם לקוחותיכם העתידיים והקיימים.

תוכן הקורס

6 מפגשים מרוכזים

כיום במאה ה-21 צרכנים דורשים יותר מבעלי עסקים בשביל לזכות באמונם והיכולת להצליח לגדול ולהתפשט עם ההצלחה למקומות חדשים באופן תמידי, תלויה במידה רבה בנוכחות של העסק ברשת. 

הקורס נבנה במטרה ללמד חסרי ניסיון לחלוטין את הכלים של הרשת הדיגיטלית הן בפן האורגני והן בפן הממומן וכשהאתר יהיה מוכן יוכלו להזרים אליהם שטף לקוחות קבוע.

השיעורים נבנו כך שנתחיל במחקר שוק ובידול העסק שלכם מן המתחרים וזיהוי הצורך אותו אתם יכולים לפתור. משם נמשיך לבניית קובץ איפיון עבור האתר המותאם אישית אותו תקבלו במהלך הקורס. במסקנות מחקר השוק נשתמש לאורך כל הקורס בכדי לקלוע את התוכן הראוי לקהל היעד.

בהמשך השיעורים נלמד על ניהול המותג שלכם ברשת בכל הפלטפורמות המובילות פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, יוטיוב ועוד פלטפורמות פחות מוכרות אותם תוכלו גם לייעל עבור שיפור תזרים הלקוחות שלכם.

 

החלק האחרון בכל מפגש ידבר על תוכנות וכלים אוטומטיים הקשורים למה שנלמד באותו השיעור שיקלו על חייכם ויבצעו אוטומציות מתקדמות שאולי לא ידעתם שאפשריות.

מחקר שוק ובידול

נשארים תמיד מעודכנים במה שקורה

נלמד כיצד מבצעים סקירת שוק מקיפה ועמוקה ובכך תמיד להישאר מעודכנים במגמות חדשות ורעיונות חדשים. נדע כיצד לקבל השראה עבור פרסומים עתידיים, חבילות מצליחות אצל המתחרים ומילות מפתח עבור הקמפיינים. זאת ועוד ישמשו אתכם כבעלי עסקים שרוצים לקחת את המושכות לידיהם ולבנות תכניות ורעיונות בהתאם בלייב!

 

הקמת קמפיינים ותכנון קיראייטיב עבור המותג שלך ברשת מצריכים תכנון בשביל למנוע בזבוז זמן וכסף. לכן מחקר השוק והבידול האישי של המותג שלכם ייראה גם באתר החדש שנבנה עבורכם וגם ייראה בקמפיינים ותכנון הקריאייטיב במהלך הדרך. זה למה מחקר השוק והמתחרים בשילוב עם בידול המותג שלכם הוא תהליך אותו תרצו לעשות בכל מקרה אך לכמה זמן באופן תקיף ובהתאם לתכנון הקמפיינים שלכם.

מטא אורגני

ניהול העסק עם דפים, קבוצות ותוכן נכון

מטא או בשמה הקודם פייסבוק, היא כלי פרסום אדיר עבור בעלי עסקים ממגוון סיבות שחלקם מותאמים לסוג העסק אותו מנהלים. לכלים של פייסבוק יש גם אפשרויות של התפשטות אורגנית כך שיוכלו להגיע לכמה שיותר צפיות וחשיפות על ידי קהל יעד רלוונטי.

 

נלמד איך להקים עמודים בפייסבוק ואינסטגרם, מה הכלים שהעמודים מקנים לנו וכיצד להוציא מהם את המיטב. נוסיף על כך טיפים לשימוש יומיומי ותוכנות שיעזרו לכם לעשות את כל תהליך הניהול לפשוט.

מטא ממומן

ניהול מערכי קידום במטא | פייסבוק ואינסטגרם

הכרת פלטפורמת הקידום של מטא הכוללת יכולות קידום בפייסבוק, אינסטגרם ושותפיה. נלמד כיצד לאשר את האתר מול הפלטפורמה ולאסוף נתונים על מבקרים באתר בכדי שנוכל לפרסם עליהם בתור קהל חם ברשתות. נכיר את כלל היכולות של פלטפורמת הקידום של מטא ונבין כיצד עובד האלגוריתם עבור מיקסום הביצועים.

כל תוכלו להשאיר את פעילות הקידום הממומן בידיכם ולפעול על פי תקציבים ומועדים שנוחים לכם מבלי התלות של חברת פרסום המצריכה לרוב גם תקציב גבוה וגם התחייבות.

גוגל ושותפיו

הבנת האלגוריתם האורגני וקמפיינים ממומנים

גוגל כידוע הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם וכמות החיפושים היומית בו היא ללא ספק הובלה של קהל לקוחות הכי חם שיכול להיות מאחר והם כעת מחפשים את השירות או המוצר שלכם. 

נכיר את האלגוריתם של גוגל וכיצד לייעל את תוצאות החיפוש לטובת העסק שלכם. נדע איך להתברג באופן אורגני בתוצאות החיפוש של גוגל ואיך לחזק את המותג כך שיופיע בכמה שיותר ביטויים שונים.

נדע גם איך להקים קמפיינים ממומנים עבור ביטויי חיפוש כך שנופיע בתוצאות הראשונות ונשלם על כך לגוגל.

לבסוף נכיר את כלל השותפים ויכולות הקידום של גוגל הכוללות קידום בגוגל שופינג, קידום בשטחי מדיה וכדומה. 

ניהול אתר

ניהול ופיתוח הסניף הדיגיטלי שלכם

ניהול האתר שלכם הוא יכולת חשובה כשרוצים להישאר תמיד מעודכנים ועם היכולת לרענן נתונים באופן תקופתי. נכיר את המאחורי הקלעים של האתר שתקבלו, כיצד לנהל את התכנים או ההזמנות באופן הכי נכון ואיך לעדכן או להוסיף תכנים, כתבות המלצות וכדומה לאתר באופן שוטף.

נכיר גם כלים חכמים שיעזרו לניהול וישפרו אותו, חיבורים אוטומטיים לאתר לשליחת מסרים בכלל הפלטפורמות וערוצי התקשורת הקיימים כך שתוכלו לדעת שכל מתעניין מקבל את המקסימום מאמץ להמירו ללקוח.

כלים נוספים ורעיונות

יכולות קידום נוספות וכלים לשיפור תהליכים

חלק מהניסיונות לשפר את תהליך העבודה באופן תמידי והשגת לקוחות באופן סדיר ואוטומטי שאפשר לסמוך עליו. נכיר פלטפורמות קידום יותר ייחודיות וכלים עבור אוטומציה שיקלו על החיים שלכם.

ניהול מותג ברשת לא צריך להיות מסובך, עם תכנון נכון והכרה של הכלים הזמינים עבורך אפשר לנצל את הרשת לטובתנו בכל תקציב ובמגוון ערוצי תנועה פוטנציאליים.

קצת עלינו

אחרי מאות פרויקטים שעלו לאוויר וניהול של מערכי קמפיינים שעלותם מאות אלפי שקלים והכנסותם מיליוני שקלים, הגיע הזמן לבנות קורס שמעביר את הידע. לקוחות רבים פונים אלינו עם רצון לקבל את כל הכלים ולהפעיל את כלל הערוצים הקיימים בלי התקציב המתאים או בלי הבנה של מה זה מצריך מבעל העסק. בנינו את הקורס הזה במיוחד כדי שאנחנו נהיה אלו שבונים לכם את האתר ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית ללא פשרות בזמן שאתם תגיעו ללמוד את יכולות הקידום ברשת. כך תוכלו לנהל בעצמכם מערכי קידום בתקציבים משתנים, לנהל את הפעילות האורגנית שלכם עם הכרה של כלים מתקדמים והאלגוריתם עצמו וגם אם תבחרו לבסוף לקחת סוכנות קידום, הידע שלכם, רמת המעקב והדיוק שתוכלו להגיע אליהם יעלו באופן משמעותי וישפר את התוצאות ויכולות מערכי הקידום שלכם.

תכונות נוספות

שיעורי אורחים

הכאב עצמו הוא אהבת הכאב, הבעיות האקולוגיות העיקריות, אבל אני נותן את הזמן הזה ליפול למטה, כדי שיהיה כאב גדול וכאב. במטרה להגיע למינימום, מה שלנו לממש, כל בית ספר לעבודה מלבד לנצל את ההשלכות מהמטרות שלו. אבל את הכאב בסרט קשה לגנות, בהנאה הוא רוצה לברוח מהכאב של להיות cillum בכאב, ללא תוצאה. הם היוצאים מן הכלל שהעיוורים מייחלים להם, הם לא רואים, הם אלו שמוותרים את אחריותם לאשמה המרגיעה את תלאות הנשמה.

מאמן הצלחה

אחרי מאות פרויקטים שעלו לאוויר וניהול של מערכי קמפיינים שעלותם מאות אלפי שקלים והכנסותם מיליוני שקלים, הגיע הזמן לבנות קורס שמעביר את הידע.

יוצר תוכן

אחרי מאות פרויקטים שעלו לאוויר וניהול של מערכי קמפיינים שעלותם מאות אלפי שקלים והכנסותם מיליוני שקלים, הגיע הזמן לבנות קורס שמעביר את הידע.

הקפיצה למאה ה-21

הירשמו וקבלו

בנינו את הקורס הזה במיוחד עבור בעלי עסקים שנשארו קצת מאחור ורוצים לקבל כלים משמעותיים לקידום העסק שלהם והאתר החדש אותו נבנה בהתאמה אישית.

9999₪

ראיתם נכון, בעלות של אתר מעוצב בהתאמה אישית, רספונסיבי ומותאם לכל המכשירים אנו מזמינים אתכם גם ל-6 מפגשים לניהול העסק שלכם ברשת.

30+ שעות לימוד

בנינו את הקורס כך שיתמקד במה שבאמת חשוב לכם כבעלי עסקים המתחילים את דרכם בדיגיטל עם ראייה רחבה ונכונה לעתיד.

6 מפגשים + אתר

אנו מזמינים אתכם ל6 מפגשים בהם נלמד איך להצליח ברשת עם האתר החדש אותו נבנה עבורכם בהתאמה אישית במקביל לקורס.

הירשמו לקורס הקרוב

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם כל הפרטים וסיוע בהרשמה

© 2022 Astratego

Subscribe Now

בואו ללמוד את יסודות הקידום הדיגיטלי במגוון רשתות בזמן שאנחנו בונים לכם אתר מותאם אישית.

דילוג לתוכן