המירו את החנות שלכם לאפליקציה לכולם

סבירות גבוהה שגם על הנייד שלכם ישנם אפליקציות של חברות מהם אתם צורכים תוכן או פריטים באופן קבוע ובתדירות גבוה יותר מאשר מתחריהם.

תנו ללקוחות שלכם אפשרות להתחבר אליכם באמת! יצירת אפליקציה של החנות שלכם תאפשר ללקוחות להיות תמיד מעודכנים ולתקשר ברמה הרבה יותר גבוהה עם החנות שלכם ובכך להגדיל את המיתוג האישי בעיני הגולשים ואת מחזורי התשלום אותם מוכנים הלקוחות לשלם עבור הפריטים.

כמה צעדים פשוטים והאתר באוויר
בניית אתר חנות

בניית אתר או שימוש באתר קיים במידה והוא נבנה בטכנולוגיות החדשות הקיימות כיום. אם אתרכם נבנה עם אסטרטגו תוכלו להיות בטוחים שאתם בקידמה ואין מכשול טכנולוגי.

נתחבר ונאפיין

נתחבר לאתר חנות הקיים ונאפיין את הדרישות החדשות של האפליקציה וחווית לקוח נעימה. נוסיף יכולות הקיימות באפליקציות בלבד.

האפליקציה לנייד שלך מוכנה

נבנה עבורכם את האפליקציה ותוכלו לקבל את הקבצים להעלאה מיידית לחנות האפליקציות. תוכלו להיעזר בנו גם עבור העלאת האפליקציה לאוויר.

הודעות PUSH

הודעות המעלות את שימוש הלקוחות עם האפליקציה. ניתן להשתמש לעיתים רחוקות ולהתריע על מבצעים כ-בלק פריידי או להתריע ללקוחות על כמה אתם מתגעגעים אליהם ורוצים לראותם בהקדם שוב. 

יתרונות לבניית אפליקציה מאתר חנות

הקשר האישי שנוצר בין משתמש אפליקציה לבעל המותג גובר משמעותית ברגע שיש אפליקציה המסוגלת לשלוח התראות ולהראות מבצעים בהתאם לשינויים קלים. שילוב של אפליקציה במערך הקידום גם ימליץ ללקוחות המגיעים לאתר להוריד את האפליקציה וגם יעודד את אלו שהורידו אותה לבקרה שוב ושוב

מהרגע בו הלקוחות שלכם יורידו את האפליקצייה והשימוש בה יהיה פשוט ונוח, רק מהלך חריג יגרום להחלפתכם במתחרים שהרי אתם מציעים את כלי התקשורת הטוב והנוח ביותר והלקוח יכול לגשת לכל אחד מפריטכם או שירותכם באמצעות כניסה פשוטה לאפליקציה.

חלק ניכר ממערך כל קיום הוא ההגעה ללקוחות ועידוד שלהם לבדיקת המוצרים או השירותים שלכם באתר, הבנייה של האפליקציה תאפשר לכם לחסוך חלק ניכר מהגעה ללקוחות ותוכלו לראות שיפור ניכר בביקורים באתר. מפה האחריות שלכם להיות שירותיים, מעניינים וחדשניים.

בכדי שתוכלו לתת ללקוחות שלכם את החוויה המרשימה ביותר ולהבטיח שתקציבי הפרסום שלכם לא מתבזבזים על כלים לא איכותיים נבנית אפליקציה המשרתת את כולם ביעילות מהירות ומקצועיות.

אנחנו מחכים לשמוע על מה חשבתם
אסטרטגו מבטיחה לא לעצור עד שהאתר בדיוק כמו שדמיינתם.
אנחנו מחכים לשמוע על מה חשבתם

קטגוריות

תיק עבודות

ראה את רשימת הפרויקטים שעשינו

הקורסים שלנו

שיעורים וסדנאות מקצועיות בסביבה מעשירה

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת

דילוג לתוכן