בניית אתרים | אתר חנות, אתר תדמית ופלטפורמות נוספות

אתר חנות [אתר מסחר] או אתר תדמית הוא התעודת זהות שלך ברשת. באמצעותו אפשר להרחיב את זרועות המותג והגעה ללקוחות חדשים בחווית לקוח שנבנתה במיוחד עבור המותג שלך.

אנחנו באסטרטגו בונים אתרים ופלטפורמות מכל הסוגים, בניית אתרי מסחר ובניית אתרי תדמית בעיצוב אישי ומותאם לכל המכשירים כדי שללקוחות שלכם יהיה הכי קל שיש

מתחילים בשלושת השלבים הפשוטים האלה

איפיון צרכי האתר

בשיחה בינינו לבינכם נבין בדיוק מהם צרכי האתר חנות או אתר תדמית ונוכל לעשות סיעור מוחות על רעיונות חדשים שחשבתם עליהם או שאנחנו מציעים לכם תוך כדי השיחה.

שאלון עיצוב בניית אתרים

ענו על שאלון העיצוב שלנו בפירוט ככל שניתן ועקבו אחר הצעדים אשר יכווינו אתכם עד למילוי כל הפרטים הדרושים עבורנו בכדי לבנות לכם את סקיצת האתר חנות או אתר תדמית. זכרו שהפיתוח הוא בהתאמה אישית ונוכל לפתח עבורכם כל שיעלה על ראשכם.

עולים לאוויר

עולים לאוויר מיד לאחר שסיימנו לטפל ב-100% מהערות העיצוב ופונקציות שלכם בכדי לוודא שהאתר עולה לאוויר במצב מושלם. משם תתודרכו על ניהול האתר שלכם באופן שוטף ותוכלו להתחיל לנווט לקוחות לאתר.

שאלות נפוצות

בממוצע אתר חנות יבנה בין 3-6 שבועות.

החצי הראשון של הבנייה תהיה בניית השלד של האתר מצידנו בעוד אתם מארגנים את התכנים הדרושים עבור האתר כגון אודות, תקנון תמונות לאתר וכדומה.

לאחר מכן ניקח את התכנים עבור החצי השני של הבניית אתר ובכך נשלים את הבניית אתר.

בהנחה שתכני האתר מוכנים והמסר העיקרי של האתר כבר ידוע, בניית שלד האתר תיקח כשבועיים שבסופם נצטרך את פרטי העסק שלכם לעוד שבוע של הטמעה. פרטי העסק כמו תיאור השירותים, דרכי התקשרות, כתבות שנעשו עליכם וכדומה…

בשביל שאתר יהיה באוויר ויוכל לקבל אליו לקוחות יש צורך בבניית האתר שלנו וכל הקבצים אשר בונים את האתר שלכם. את הקבצים הללו יש לשים על שרתים שמאפשרים גישה של לקוחות מכל רחבי העולם. עלות חבילת האחסון שלכם היא בדומה לגלישת בסלולר ונמדדת על פי תעבורה חודשית שנדרש מהאתר שלכם, לכן ניתן להתחיל בחבילות הקטנות של כמה עשרות שקלים בחודש המאפשרים גישה של כמה אלפי כניסות לאתר ולגדול בהדרגה [במידה ויש לכם השפעה ידועה או קהל לקוחות גדול צפוי ניתן להתחיל מיד בחבילה גדולה].

לבסוף בכדי שהגולשים יגיעו אל האתר שלכם עליהם לזין את כתובת האתר כמו – www.astratego.com

גם זה בדומה למספר טלפון אשר יש ייחודיות לכל כתובת וניתן לקנות אותו מרשם דומיינים מסודר.

אתר חנות יצטרך גם חיבור לחברת סליקה בכדי שיוכלו לשלם באתר ולקבל אישור שהפעולה הושלמה בהצלחה באופן אוטומטי ובכך לנהל מלאים ומאגרי לקוחות.
ניתן לחבר גם לכל אתר חנות חברות משלוחים, חברת חשבוניות וכל שירות שאם יפעל אוטומטי יקל על העבודה היומיומית שלכם בניהול אתר תדמיתי או ניהול אתר חנות

כיוון החשיבה הזו הוא בהחלט מובן אבל חישבו לעצמכם האם הדרך הזו נותנת את הצ’אנס השווה למותג להצליח?

בהנחה שאתם אכן מספקים שירות או מוצר איכותי חשוב לתת ערך ללקוח, חוויה אמיתית שתבדיל אתכם מהמתחרים.

זאת מבלי לציין את יכולות הקידום המוגברות שקיימות ברגע שיש למותג שלכם אתר עצמאי אישי שלכם.

 

לנו כסוכנות דיגיטל ובניית אתרים יש דעה מאוד נחרצת על הרעיון הזה. שהרי לכל מי שמעניק משהו בחינם יש אינטרס נוסף [בין אם אתם מבינים את כעת ובין אם תבינו זאת מאוחר מדי] או במחירים שוברי תחרות בהתאם לכלי הסופי שאתם מקבלים.

אצלנו באסטרטגו נבנה עבורכם אתר חנות או אתר תדמית בעיצוב אישי על הפלטפורמה המתקדמת בעולם והפתוחה ביותר עבור פיתוחיים עתידיים במותג שלכם.

מבחינת תמורה על התשלום. אנחנו באסטרטגו מאמינים שהתמורה והערך שאנחנו מספקים לכל מותג הוא הגבוה ביותר בהשוואה למחיר ויודעים שאתם מקבלים כלי מתקדם שישמש אתכם לשנים רבות קדימה בתוספת הרעיונות והליווי האישי שלנו כחלק מהתהליך.

בקרו במגזין המחקר שלנו או ראו את תיק העבודות שלנו.

 

המון! בכנות, אי אפשר לכמת את היכולות מאחר ורק היצירתיות, תקציב הפרסום והמוצר אותו אתם מפרסמים הוא מה שמגביל אתכם.

בכדי שהתשובה תהיה יותר פרקטית תוכלו לקשר בין כל הפלטפורמות השונות [פייסבוק אינסטגרם יוטיוב פינטרסט ליקדאין וכו’] תוכלו לבנות מסעי לקוח מותאים לאיזה עמודים ביקרו ומהיכן הגיעו

תוכלו לעודד לקוחות להירשם למיילר או ניוזלטר ולתקשר איתו במגוון ערוצים באופן אוטומטי

כל זאת ועוד בכדי לתת לכל גולש את התחושה שהמותג הוא ברמה בינלאומית ואכן ראוי לאמון המתבקש מצידם בכדי לרכוש.

אנחנו מחכים לשמוע על מה חשבת

בניית אתר חנות או בניית אתר תדמית הוא מה שמכירים אותנו הכי הרבה בזכות! 

נשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם.

אנחנו מחכים לשמוע על מה חשבתם

קטגוריות

תיק עבודות

ראה את רשימת הפרויקטים שעשינו

הקורסים שלנו

שיעורים וסדנאות מקצועיות בסביבה מעשירה

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת

דילוג לתוכן