קידום ביוטיוב

בעלי העסקים וכל מי שירצה לפרסם מוצר, מותג, או אולי אפילו אג‘נדה מחפש אחר ערוצי השיווק האפקטיביים. בתור המילה אפקטיביות נוכל למצוא את נושא העלויות, איכות העברת המסרים והאפשרויות להגיע לקהל היעד המתאים. בהינתן פרשנות זו של המילה אפקטיביות, קידום ביוטיוב הוא אכן כיוון שיש לשקול בחיוב, הוא יכול להתאים לכל עסק בכל ענף ובכל מקום. קידום ביוטיוב מבוסס על שימוש בסרטי ווידאו, אחת מהצורות היעילות ביותר להעברת מסרים. אפילו בסרטון ווידאו של כמה שניות ניתן להעביר מידע השווה לקריאת מלל של עמוד שלם. אם אתם קוראים מאמר זה, אז כנראה שאין צורך להסביר את התועלות הרבות של שימוש בווידאו לצורכי פרסום. קידום ביוטיוב מאפשר לכם להגיע לקהל ענק וללא גבולות גאוגרפים. הוא יכול להתאים לעסק קטן, כמו מנעולן או שיפוצניק המעניקים שירות בעיר מגוריהם ועד חברות ענק הפועלות בזירה הבינלאומית.

סיבות טובות לקידום ביוטיוב

להלן תמצית הסיבות מדוע תרצו לקדם בעזרת יוטיוב:

  1. כמות הגולשים – על פי אתרי הדירוג המנטרים את הפעילות באתר האינטרנט, יוטיוב הוא במקום הדני ברשימת האתרים הנצפים ביותר באינטרנט. מעל 1.5 מיליארד משתמשים מבקרים באתר בכל חודש. אם נתבונן על השוק הישראלי, זהו האתר השלישי הנצפה ביותר. לא משנה אם שוק המטרה שלכם הוא הקהל הישראלי או השוק הגלובלי, יוטיוב מאפשרת לכם גישה ישירה לשוק זה.
  2. עלויות פרסום נמוכות – עלויות הפרסום ביוטיוב הן נמוכות, דבר שהופך אותו לנגיש גם עבור עסקים קטנים. גולשים רבים נחשפים לסרטוני פרסומות, חלקם בוחרים לדלג לאחר מספר שניות. במידה והגולשים לא השלימו 30 שניות של צפייה בסרטון בכלל לא צריך לשלם.
  3. פילוח מדויק – יכולות הפילוח המדויק של יוטיוב מאפשרות לנו להגיע בקלות לקהלים אשר מעניינים אותנו. שיטות הטירגוט של קידום ביוטיוב יכולות להתבסס על נושא הסרטונים, גיל, מין, מיקום גאוגרפי, תחומי עניין ועוד. ככך שהפילוח יותר מדויק כך גם הפרסום יותר אפקטיבי..
  4. רימרקטינג – אתר יוטיוב מעניק לכם יכולות רימרקטינג, בעזרת ניתן לפנות אל קהלים שכבר ביקרו באתר שלכם.
  5. אופי הגולשים – אולי ליוטיוב ישנה תדמית של אתר בו אנשים מבזבזים את הזמן ורק מסתכלים בסרטי ווידאו של חתולים מצחיקים, אך על פי הסטטיסטיקות שפרסמה גוגל, קרוב ל 70% מהמשתמשים ביוטיוב מחפשים אחר מידע על מוצר או שירות, כמו כן רבים מחפשים מדריכים לצורך תיקונים בבית, ברכב, לביצוע עבודות מלאכה ותחביבים ועוד סוגי בעיות או רצון ללמוד דברים חדשים. בהתחשב בכך שזה סוג הקהל, בהחלט ניתן לנצל זאת לצורך קידום.
  6. מידע בזמן אמת – הפרסום ביוטיוב מתבצע באמצעות מערכת הניהול של גוגל ומספק את אותם המדדים. כלומר ניתן לקבל דוח ביצועים בזמן אמת.

קידום ביוטיוב – סוגי מודעות

על מנת להפיק תועלת מקידום ביוטיוב יש להכיר את כל אפשרויות המודעות:

מודעות בזמן צפייה –  קידום זה מתייחס למודעות המופיעות בזמן צפייה בסרטון הווידאו. אלו הן מודעות ווידאו אשר מופיעות לפני הסרט, תוך כדי או בסיומו. קידום זה יכול לעשות שימוש בסרטי ווידאו של עד 3 דקות, למרות שהדבר אינו מומלץ. העדיפו סרטונים קצרים של 15-30 שניות לכל היותר. הגולש יכול לדלג על מודעות אלו לאחר 5 שניות, לכן מוטב להשקיע ביצירת עניין כבר בשניות הראשונות. אם הגולש דילג על המודעה ולא צפה בסרטון עד סופו או לא השלים 30 שניות של צפייה, אתם לא משלמים.

מודעות באמפר – שיטת קידום זו עושה שימוש בסרטונים קצרים (עד 6 שניות) אשר לא ניתן לדלג עליהם. במקרה זה אתם משלמים על כל הופעה של המודעה.

VIDEO DISCOVERY – כאשר אתם צופים בסרטונים ביוטיוב אתם מקבלים המלצות לסרטונים אשר עשויים לעניין אתכם. ניתן לראות אותם בדף הבית או בדף החיפוש. מודעות אלו יכולות להופיע בהתאם לתחומי העניין או מילות החיפוש. לסיכום, הפרסום ביוטיוב הוא כלי חשוב אשר יכול לסייע להעלות מודעות למותג, להזרים תנועה לאתר ואף לייצר לידים. אך יש כאן גורמים רבים שאותם צריך לקחת בחשבון עוד מתהליך הפקת הסרטון ועד הפרטים האחרונים של הטירגוט. על מנת להשיג תוצאות מקסימליות יש להתייחס לנושא בכובד ראש ולעבוד עם חברות קידום בעלות ניסיון בתחום הקידום ביוטיוב.

אנחנו באסטרטגו מתמחים בבניית אתרים מכל הסוגים | בניית אתר חנות | בניית אתר תדמית ושירותים נוספים שיתנו ללקוחות שלכם חוויה ייחודית ואישית | שיווק מבוסס מיילים | ניהול מותג באינסטגרם | הפיכת האתר לאפליקציה | מיתוג | קידום ממומן | קורסים לקידום עסקים ומותגים חדשים ועוד מגוון כלים שניתן לבנות בהתאמה אישית.

צרו איתנו קשר היום באתר או ברשתות החברתיות אינסטגרם ופייסבוק ונוכל להתחיל.

שתפו את התוכן עם חברים שלכם שחייבים לדעת על זה

Facebook
WhatsApp
Email

קטגוריות

תיק עבודות

ראה את רשימת הפרויקטים שעשינו

הקורסים שלנו

שיעורים וסדנאות מקצועיות בסביבה מעשירה

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת

דילוג לתוכן