שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט הוא האמצעי היעיל ביותר עבור קידום אתרים או קידום עסקים בכלל. בואו נתחיל פשוט מלהגיד את זה.

לשיווק באינטרנט יכולים להיות אפיקים רבים שכן האינטרנט היא מילה רחבה ומכילה בתוכה כל דבר שקורה ברשת. לרבות קידום ברשתות החברתיות, קידום בגוגל ומנועי חיפוש, וגם אפיקים פחות גדולים כמו קידום דרך מיילים, ניהול עמודי אינסטגרם ופייסבוק וכו׳

למה בכלל לנסות שיווק באינטרנט?

שיווק באינטרנט הוא אמצעי הקידום של המאה ה-21 ויישאר כך גם ככל הנראה גם במאה הבאה. עם שיווק באינטרנט ניתן להגיע לקהלים גדולים בהרבה יותר ממה שכל חנות או סניף יוכלו, בין אם אם מדובר על פריסה ארצית או אפילו בינלאומית. לכן גם אם יש חשש כללי משיווק באינטרנט רצוי לפחות להכין את הכלים החינמיים כדי שתהיה חתימה דיגיטלית כלשהי לעסק שלכם. כלים חינמיים כמו עמוד פייסבוק ועמוד אינסטגרם, עמוד בגוגל מיי ביזנס, עמוד בלינקדאין וכדומה שגם אם לא תפנו לקידום ממומן ברשתות, תוכלו להעלות תכנים שגם להם יש פוטנציאל של התרחבות עצמאית בפריסה רחבה.

שיווק קלאסי או שיווק באינטרנט (1)

שיווק באינטרנט לעומת שיווק קלאסי.

שמדובר בשיווק קלאסי הכוונה היא לשלטי חוצות, פרסומות בטלוויזיה, פרסומות בעלונים וכדומה.

מאז שכולנו התקדמנו ונהיינו צרכנים תובעניים וחכמים יותר מודגש עוד ועוד הצורך בלמדוד את הצלחת האפיקים ולדעת להשקיע את התקציב בהתאם. זה נכון לחברות בכל הגדלים וכאמור בשיטת השיווק הקלאסית אין יכולת שכזו.

וכולה להיות הערכה, דוגמאות עבר או כל דבר שבונים עבור למכור את הצלחת השיטה אך המגמה היא ברורה. שיווק באינטרנט יעיל יותר וחכם יותר ולכן יותר ויותר חברות וגופים מחליטות על שיווק באינטרנט בתור מקור התנועה המרכזי שלהם.

האם להפסיק עם שיווק קלאסי לחלוטין?

העניין הוא לא לקטול לגמרי את השיווק הקלאסי שכן גם לו ישנם יתרונות, העניין הוא להתייחס לזה בהתאם ומכיוון שאין יכולת ללחוץ על כפתור במודעה בשלט חוצות המסרים שמועברים שם צריכים להיות שונים ומותאמים. בנוסף, לרוב מדובר על תהליכים קצת יותר יקרים אלא אם השיווק הוא בשלט בודד או מקומון. לכן חשוב לדעת איך לנהל את התקציב נכון כחלק ממיתוג 360 של שיווק העסק שלכם ולייחס לו את

החשיבות הראויה והציפייה בהתאם.

האם שיווק באינטרנט מחייב תקציבים גדולים?

 

התשובה הקצרה היא לא. ולא רק זה, ישנם ערוצים חינמיים רבים בהם תוכלו לצבור נוכחות דיגיטלית, צבירת קהל חדש ורק אחרי שימוש תוכלו להחליט אם בכלל תרצו להוסיף לזה גם קמפיינים ממומנים.

ככלל, כל רשת שמציעה קידום ממומן מכילה בוודאי יכולות חינמיות למשתמשים ולעסקים כדי שבכלל ישקלו את עניין המימון ולכן תוכלו להקים עמודים עסקיים חינמיים באינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט, יוטיוב ואפילו לגוגל יש את גוגל מיי ביזנס כדי לקבל נראות דיגיטלית לעסק שלכם בין אם יש לכם אתר ובין אם לא בדומה לעמודים העסקיים החינמיים הקודמים שלכל אחד יתרונות וחסרונות.

אנחנו באסטרטגו מתמחים בבניית אתרים מכל הסוגים | בניית אתר חנות | בניית אתר תדמית ושירותים נוספים שיתנו ללקוחות שלכם חוויה ייחודית ואישית | שיווק מבוסס מיילים | ניהול מותג באינסטגרם | הפיכת האתר לאפליקציה | מיתוג | קידום ממומן | קורסים לקידום עסקים ומותגים חדשים ועוד מגוון כלים שניתן לבנות בהתאמה אישית.

צרו איתנו קשר היום באתר או ברשתות החברתיות אינסטגרם ופייסבוק ונוכל להתחיל.

שתפו את התוכן עם חברים שלכם שחייבים לדעת על זה

Facebook
WhatsApp
Email

קטגוריות

תיק עבודות

ראה את רשימת הפרויקטים שעשינו

הקורסים שלנו

שיעורים וסדנאות מקצועיות בסביבה מעשירה

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת

דילוג לתוכן