מחירון אתרים

מחירון לבניית אתרים הוא בעל מנעד רחב התלוי באופן ישיר ליכולות האתר, אלמנטי עיצוב, גודל וכדומה. במאמר הבא נסקור את הפיתוחים והשינויים שיכולים להביא לשינוי מחיר כשבונים אתר חנות או אתר תדמית עבור המותג שלכם.

פלטפורמת בניית אתרים

ישנם פלטפורמות בניית אתרים רבות, על המובילות תוכלו לקרוא עוד קצת פה, אך כנתון שמשפיע על המחיר, לרוב אתרי ויקס יהיו זולים יותר מאתרי שופיפיי, שיהיו זולים יותר מאתרי וורדפרס. זאת מאחר וככל הנראה שבפלטפורמות הזולות יותר יבחרו בתבנית עיצוב ולא פיתוח מ-0.

במקרים בהם מתבצע פיתוח מ-0 לאתר בפלטפורמות ה”זולות”, כנראה שהמחיר יהיה זהה אך זה לרוב נחשב מיותר לפתח מ-0 בפלטפורמות הללו מפני שהם מגיעות עם הרבה הגבלות נוספות אחרות.

פיתוח או תבנית

בהמשך לפסקה הקודמת, ישנם תבניות עיצוב ברמות שונות עם יכולות שונות והגבלות שונות. רוב התבניות הבסיסיות שיתאימו לאתרי תדמית או חנויות בסיסיות יעלו בין 79$ ל-250$, בעוד שתבניות מפותחות יותר עם יכולות מוגברות לחנויות, סניפים וכדומה יכולות להגיע לעד כ-499$.

בבניית אתר בפיתוח אישי מ-0 העלות תהיה בדיוק בהתאם ליכולות הדרושות שכן בקניית תבנית יש את עלות התבנית עליה תוסיפו את עלויות הפיתוח והתאמות לסגנון ותכנים שלכם. בפיתוח אישי העלות תהיה גבוהה יותר לרוב אך אין הגבלות עיצוב או יכולות שנגזרות משימוש בתבניות כלשהן.

שפות

הוספת שפה לאתר תדמית או לאתר חנות תצריך עוד עלות מאחר והתרגום נעשה פרטני ולא אוטומטי. העלות תהיה בין אם תשכרו גם את שירותי התרגום של החברה שתתרגם את שמות המוצרים, אודות העסק וכדומה. או שאתם כלקוחות תעבירו את הטקסט באנגלית כפי שהעברתם לעברית. בכל מקרה בניית היכולת להוספת שפה, התאמות מסוימות שידרשו בהתאם לכך יוסיפו לבניית האתר את העלות.

הוספת יכולות לאתר משמע הוספת עלות לתהליך הפיתוח
הוספת יכולות לאתר משמע הוספת עלות לתהליך הפיתוח

חיבורים חיצוניים

מלבד האתר עצמו שישמש כחזית העסק שלכם, יתכנו חיבורים לפלטפורמות שונות שכן זו עלות חיצונית לבניית האתר עצמה אך סבירות גבוהה שמפתחי האתר יוכלו לתת מענה גם לזה. חיבורים נפוצים יכולים להיות התממשקויות לחברות דיוור חיצוניות, יצירת אוטומציה של מיילים ומסרונים, חיבור למערכות CRM וניהול לקוחות ועוד.

כל חיבור ככל שיהיה אפשרי יצריך תוספת של פיתוח. מומלץ מאוד לפני תחילת בניית האתר למפות את היכולות הדרושות להתחלה ולוודא שהאתר ישמש אתכם בדיוק כמו שרציתם ללא התפשרות.

שימו לב שישנם פלטפורמות לבניית אתרים שיגבילו התממשקויות מסוימות ועליהם יצטרכו לעשות פיתוח עוקף שייקר את התהליך מאחר והוא לא היה כחלק מהמחירון אתרים.

קופירייטינג

לקוחות רבים מעדיפים לספר בכמה נקודות על עצמם ולתת לבעל מקצוע לכתוב את אודות המותג, תיאורי שירותים וכדומה. שירותי קופירייטינג אפשר יהיה למצוא באופן חיצוני ולהעביר לחברת בניית אתרים בתור התוכן הרשמי של המותג אך שימו לב שייתכן ותעדיפו לבדוק עם חברת בניית האתרים האם הם מציעים שירות קופי. לרוב כחלק מתהליך בניית האתר השירות יהיה זול יותר ומדויק יותר לצרכים של האתר.

קופירייטינג יכול להכיל את סיפור המותג, תיאור שירותים, כתבות המלצות, טיפים, תיאורי מוצרים וכל תוכן שתרצו שיופיע באתר ואינו חלק מהבניית אתר עצמה שנעשית על ידי המפתחים.

שירותים חיצוניים למחירון אתרים

אתר חנות או אתר תדמית עם חשיבה מקדימה יביאו לחיסכון במחירון אתרים.
אתר חנות או אתר תדמית עם חשיבה מקדימה יביאו לחיסכון במחירון אתרים.

שירותים חיצוניים לאתר כוללים את שירותי האכסון אתרים, סליקת אשראי, חברת משלוחים, ימי צילומים, דוגמנית/ דוגמניות, עריכת סרטונים וכדומה. כלל השירותים הללו יהיו מותאמים למצב העסק שלכם ותוכלו לברר בין כמה חברות אשראי לקבלת העסקה הנכונה ביותר עבורכם, כנ”ל על חברות המשלוחים וכל שירות שתצטרכו עבור תפעול האתר תדמית או אתר חנות. שימו לב שישנם פלטפורמות לבניית אתרים שיגבילו התממשקויות עם חברות מסוימות ויחייבו עבודה עם שירות אחד, לכן כדאי לעשות את סקר השוק לפני שמתחילים את הליך בניית האתר.

כל זאת יהיו בנוסף לתשלום שנקבע על פי מחירון אתרים וההסכם עם החברת בניית אתרים, לעיתים קרובות החברות החיצוניות הללו יבקשו פרטי גישה לאתר ויבצעו את ההתממשקות והבדיקות בעצמם ולעיתים ישלח אליכם מדריך לאופן ההתקנה.

אנחנו באסטרטגו מתמחים בבניית אתרים מכל הסוגים | בניית אתר חנות | בניית אתר תדמית ושירותים נוספים שיתנו ללקוחות שלכם חוויה ייחודית ואישית | שיווק מבוסס מיילים | ניהול מותג באינסטגרם | הפיכת האתר לאפליקציה | מיתוג | קידום ממומן | קורסים לקידום עסקים ומותגים חדשים ועוד מגוון כלים שניתן לבנות בהתאמה אישית.

צרו איתנו קשר היום באתר או ברשתות החברתיות אינסטגרם ופייסבוק ונוכל להתחיל.

שתפו את התוכן עם חברים שלכם שחייבים לדעת על זה

Facebook
WhatsApp
Email

קטגוריות

תיק עבודות

ראה את רשימת הפרויקטים שעשינו

הקורסים שלנו

שיעורים וסדנאות מקצועיות בסביבה מעשירה

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת

דילוג לתוכן